Antalya – Adrasan Otel arası 100 km. Adrasan Otel’e aşağıdaki seçeneklerden birisiyle ulaşmanız mümkün.


Kendi özel arabanız ile geliyor iseniz;


Antalya Kemer istikametini takip ediyorsunuz. Kemer’den sonra sırasıyla Çamyuva, Phaselis ve Tekirova’yı geçtikten sonra Olympos-Adrasan sapağından sola dönerek 23 km. sonunda Adrasan koyuna ulaşabilirsiniz. Ve ya Olympos-Adrasan sapağını pas geçip bi sonraki Adrasan sapağından gelebilirsiniz. Eğer olympos’a uğramayacaksanız 2. Sapağı tavsiye ediyoruz. Antalya’dan sonra yol boyunca uzanan karayolları tabelalarını takip edebilirsiniz.


Otobüs ile geliyor iseniz;


Antalya otogarı ilçeler terminali bölümünden Adrasan Tur minibüsleriyle gelmenizde mümkün. Belirttiğiniz takdirde bu minibüsler sizi Adrasan Otel’in kapısına kadar bırakacaktır. Adrasan Tur minibüs hareket saatleri, mevsime göre değişkenlik gösterir. Hareket saatlerini teyit etmek için arayabileceğiniz Adrasan Tur telefon numaralarını lütfen sorunuz.Eğer Adrasan Tur minibüs hareket saatleri size uymuyorsa, her yarım saatte bir Kumluca’ya giden Çiçek Tur minibüsleri mevcut. Çiçek Tur minibüsünden Adrasan sapağında inerek oradan da transfer talebinde bulunabilirsiniz. Ya da Antalya otogarından direkt otele ulaşımınız sağlanabilir. Transfer ücreti için lütfen bizimle bağlantıya geçiniz.


Hava Yolu ile geliyor iseniz;


Havaş servislerinden biriyle antalya otogarına gidebilir yukarıda belirttiğimiz yönergeyi takip edebilirsiniz ve ya talep ettiğiniz takdirde Antalya havalimanından direkt otele ulaşımınız sağlanabilir. Transfer ücreti için lütfen bizimle bağlantıya geçiniz.

.