Sevgili Misafirimiz,

Adrasan Hotel olarak sizi ağırlamaktan kıvanç duyuyoruz. Bu bilgilendirme dizini sizlere, tesisimiz ve hizmetlerimiz hakkında ayrıntılı bilgi vermek amacıyla oluşturulmuştur. Başka bir arzunuz/dileğiniz veya sorunuz olması halinde ön büro departmanı görevlileri ile iletişime geçebilirsiniz. Adrasan Hotel’de mutlu ve keyifli zaman geçirmeniz dileğiyle..

Check-In ( Giriş yapma )

Odaya giriş saatimiz 14.00’dır. Erken giriş taleplerinizi müsaitliğimize göre yönetebiliyoruz.

Erken giriş ( Early C-In ) talepleriniz için ön büro departmanı ile iletişime geçebilirsiniz.

Kahvaltı Servisi

Kahvaltı her gün 08.30 – 10.30 saatleri arasında restoranımızda servis edilir. Kahvaltı saatleri içerisinde çay ücretsiz verilmektedir.

10.30’dan sonra talep edilen kahvaltı servisimiz ücrete tabiidir. Bilgi için servis ve ön büro departmanı ile iletişime geçebilirsiniz.

Akşam Yemeği Servisi

Akşam yemeği dahil konaklama aldıysanız, her gün 19.00 – 21.30 saatleri aralığında restoranımızda servis yapılır. Akşam yemeği saati aralığında çay ikramı ücretsiz verilmektedir.

Belirlenen saatler aralığı dışında talep edilen servisler ücrete tabiidir. Bilgi için servis ve ön büro departmanı ile iletişime geçebilirsiniz.

Check-Out ( Çıkış Yapma )

Odadan ayrılış saatimiz öğlen 11.00’dır. Konaklamanızın uzatılmasını istiyorsanız, ön büro departmanı görevlileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Geç çıkış ( Late C-Out ) taleplerinizi müsaitliğimize göre yönetebiliyoruz. Müsaitliğin olmadığı durumda 11.00’dan sonraki talep ve geç çıkışlarda gecelik konaklama ücretinin tamamını sizlerden talep edeceğimizi bildirmek isteriz. Geç çıkış ( Late C-Out ) talepleriniz için ön büro departmanı ile iletişime geçebilirsiniz.

Ön Büro Hizmetleri

Ön büro ekibimiz çevre aktiviteleri konusunda sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır. Ön büro departmanıyla iletişim kurmak için 0242 883 11 43 nolu sabit hattımızdan aramanız ya da +90 551 679 23 51 numaralı WhatsApp hattımızdan yazmanız yeterli olacaktır.

Otopark

Otelimize ait otopark alanımız mevcuttur. Otopark alanımız tesisin 100 m yakınında bulunmaktadır. Ayrıca otopark için herhangi bir ücret talep edilmemektedir. Adrasan Hotel’de vale hizmeti bulunmamakta olup, siz değerli misafirlerimizden otel çalışanlarından vale hizmeti talep etmemesini önemle rica ediyoruz.

Kredi Kartları ve Nakit Ödemeler

Mevcut kullanabileceğiniz kredi kartları: Master Card ve VISA

Nakit olarak TL, EURO ve USD para birimlerinde ödeme kabul ediyoruz.

Kat Hizmetleri / House-Keeping- H/K

Kat hizmetleri ekibimiz her gün 08.30 – 17.00 saatleri arasında hizmetinizdedir. Oda ile ilgili ilave istekleriniz ya da temizlik hizmeti talebiniz için lütfen kat ön büro departmanı ile iletişime geçiniz. (+90 551 679 23 51 )

Resepsiyon Hizmetleri

Resepsiyon departmanımız her gün sabah 08.30 ile gece 03.00 saatleri arasında hizmetinizdedir.

İnternet

Otelimizde genel alanlarda erişim sağlayabileceğiniz 50 MB internet bağlantımız bulunmaktadır. Bölge internet hızı bununla sabit olduğundan dolayı daha üst hız seviyesine çıkılamamaktadır. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Kullanıcı adı: Ön büro departmanı ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Şifre: Ön büro departmanı ile iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Unutulmuş – Kayıp Eşyalar

Odalarımızda emanet kasası bulunmamaktadır. Oda anahtarları yedeksiz olup, C-in sırasında tarafınıza teslim edilir. Konaklamanız süresince sizin talebiniz doğrultusunda, gözetiminiz ile odaya giriş sağlanır. Bu sebeple kayıp ve çalıntı eşyalarınızdan müessesemiz sorumlu değildir. Para veya önem arz eden değerli eşyalarınız için ön büro departmanımızdan yardım isteyerek, ön büro emanet kasasında muhafaza edilmesini sağlayabilirsiniz.

Sağlık Hizmeti

Otel bünyemizde tıbbi yardım amaçlı revir bulunmamaktadır.

Restaurant / Restoran

Siz değerli misafirlerimizi taze ve günlük ürünler ile hazırlanan yemeklerimizi tatmaya A La Carte Restoranımıza davet ediyoruz.

Servis saatlerimiz: 08.30 – 22.30

A La Carte siparişlerinizde servis süremiz en fazla 45 dakikadır.

Sigara İçilmeyen Otel

Otel genel alanları ve oda ünitelerinde sigara içmemenizi önemle rica ediyoruz.

Misafirlerimiz, odalarda ve kapalı alanlarda sigara içilmesi durumunda işletmenin uğrayacağı zararın kendisi tarafından karşılanacağını ve can veya mal kaybı olması halinde T.C. kanunları karşısında doğrudan sorumlu olacağını kabul ve beyan eder. Sigara içilmesi için tesisteki açık alanlar kullanılabilir.

4207 ve 5727 Sayılı Kanun gereğince sigara içilmesi yasaktır. İçilmesi halinde 8.540 –TL. para cezası tahsil edilir.

Dışarıdan Getirilen Yiyecek ve İçecekler

Adrasan Hotel yönetimi olarak otelimize dışarıdan yiyecek ve içecek getirmemenizi önemle rica ediyoruz.

Yönetim olarak, dışarıdan getirilen yiyecek ve içecekleri kabul edemeyeceğimizi bildirmek isteriz.

Tesis İçi İletişim

Ön Büro, Servis, Mutfak, Kat Hizmetleri departmanlarımız ile iletişim sağlamak için otel WhatsApp hattımızdan ‘+90 551 679 23 51 ’ulaşabilirsiniz.

Ön büro departmanı hizmet saatleri: 09.00 – 22.00

Servis departmanı hizmet saatleri: 09.00 – 22.00

Mutfak departmanı hizmet saatleri: 09.00 – 22.00

Kat hizmetleri departmanı hizmet saatleri: 08.30 – 17.00

Adrasan Hotel Yönetimi

Adrasan Hotel yönetimi olarak siz değerli misafirlerimizi otelimizde konuk etmekten memnuniyet duyacağız.

Keyifli ve mutlu bir konaklama geçirmenizi dileriz.